Podzlewowy filtr do wody – gdzie zamontować w mieszkaniu?

Filtr wody to nowoczesne rozwiązanie, wszędzie tam gdzie ceni się ekologię a także dużą wygodę. Montaż tego rodzaju filtru jest prosty, a korzystanie z tego sposobu filtracji wody jest wygodne. Dzięki filtrom do wody możemy zapomnieć o kupowaniu takiej w plastikowych butelkach chroniąc tym samym środowisko.

Jaki filtr wody wybrać?

Bluewater Cleone nowoczesny filtr do wody

Bluewater Cleone to chętnie wybierany filtr do wody, przeznaczony do montażu w mieszkaniach, domach, czy gastronomii. W zestawie wraz z filtrem do wody znajduje się elegancka, pasująca do wielu wnętrz bateria wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej.

Jak działa Bluewater Cleone?

Najwyższy poziom uzdatniania wody, jest zależny od zastosowanego sposobu filtracji. Filtr wody, jakim jest Bluewater Cleone może zagwarantować wodę najwyższej jakości, dzięki wieloetapowy oczyszczaniu przy pomocy:

  • filtra wstępnego- dzięki, któremu z wody usuwane są zanieczyszczania na poziomie 20 um i 5 um

  • wkładu z naturalnym węglem aktywnym- eliminuje tzw. zanieczyszczania organiczne

  • filtra osmotycznego- to najważniejszy proces, który zachodzi w filtrze Bluewater Cleone, dzięki półprzepuszczalnej membranie molekularnej, do kranu trafia jedynie krystalicznie czysta woda, gotowa do spożycia

  • wkładu z węglem naturalnym- po procesie odwróconej osmozy, woda ponownie przechodzi przez filtr z węglem aktywnym

  • filtra mineralizującego- woda zostaje wzbogacona o cenne minerały

Wieloetapowa i złożona filtracja, to jedyna skuteczna i bezpieczna metoda, która pozwala na uzyskanie najlepszej jakościowo wody, która nadaje się do spożycia prosto z kranu. Nie trzeba jej dodatkowo oczyszczać np. przy pomocy dzbanka filtrującego, czy przegotowywać.

Gdzie w domu montuje się filtr do wody Bluewater Cleone?

Najczęstszym miejscem, w którym można zamontować filtr do wody, w tym także Bluewater Cleone jest szafka kuchenna pod zlewem, wówczas dostęp do przyłącza wody, kanalizacji i prądu nie będzie problemem.

Montując profesjonalny filtr do wody należy dokładnie sprawdzić wymiary urządzenia, a także miejsce w szufladzie czy szafce pod zlewem. Uwzględniając te warunki możemy dopasować filtr wody do własnego domu czy mieszkania. Najprościej będzie, kiedy podczas urządzania kuchni weźmiemy pod uwagę filtr do wody i miejsce do jego montażu.

Nowoczesny filtr do wody- maksymalna wygoda i prostota

Choć Bluewater Cleone działa wielowymiarowo, oczyszczając wodę przy pomocy kilku filtrów, sama obsługa filtra jest banalnie prosta i poza wymianą wkładów filtrujących i konserwacją nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnego większego nakładu pracy. Sam montaż nie powinien także przysporzyć większych kłopotów, jeśli jednak nie jesteśmy w stanie samodzielnie zamontować filtra, możemy o tę czynność poprosić odpowiedniego fachowca.

Korzystanie w domu, mieszkaniu, czy gastronomii z filtrów do wody to ogromna wygoda i ukłon w stronę ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań. Warto zamontować tego rodzaju filtr do wody we własnym domu, jeśli dbamy o środowisko, a także cenimy wygodne patenty.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Więcej informacji

Branża budowlana w Polsce

Branża budowlana w Polsce to wciąż jeszcze nie wyeksploatowany fragment rynku. Buduje się u nas dużo, a koszty są stosunkowo niższe niż jeszcze kilka lat temu. Inżynierzy budownictwa z reguły nie są ludźmi bez pracy, a inwestycje w naszym kraju napędzają szybki rozwój branży. Zarówno budownictwo przemysłowe, drogowe jak i to w skali mikro generuje miejsca pracy i sprawia że kierunki studiów z nim związane stają się coraz bardziej popularne.

Prawie połowa budynków mieszkalnych w Polsce to te z okresu PRL. Dodatkową grupę stanowią budynki postawione jeszcze w okresie II RP i wcześniej. Pozostała część to budownictwo współczesne.

W Polsce na przestrzeni ostatnich lat rozwój branży budowlanej przypomina sinusoidę, okresy spadku przeplatają się z okresami wzrostu liczby wznoszonych budynków.

Budownictwo przemysłowe w Polsce przechodziło słabszy okres szczególnie na początku obecnej dekady i u schyłku poprzedniej. Podobnie przedstawiała się sprawa z budownictwem indywidualnym. Jednak obecnie ten specyficzny sektor budownictwa jakim jest budownictwo przemysłowe notuje z roku na rok widoczną poprawę.

Łączna wartość inwestycji w budownictwie przemysłowym stale rośnie. Budownictwo przemysłowe obejmuje swym zakresem inwestycje związane z energetyka, budowę rurociągów, magazynów i innych budynków przemysłowych oraz fabryk. W ostatnich latach budownictwo przemysłowe odnotowało zarówno wzrost popytu, jak i wzrost podaży. Inwestorzy mają możliwość wyboru wykonawców spośród wielu wyspecjalizowanych przedsiębiorstw.

Dość niedomagający polski system fiskalny sprawia, że duża część inwestorów z branży budownictwa przemysłowego ucieka za granicę. Zjawisko jest powszechne i jeśli rząd krajowy nie będzie potrafił zatrzymać polskich inwestorów, kapitał będzie stale odpływał.

O przyszłości branży budowlanej mówi się jednym głosem: „nadejdzie spowolnienie.” Trudno określić, kiedy i na jaką skalę. Niektórzy już odczuwają pierwsze symptomy spowolnienia. Jednak to nieuniknione zahamowanie nie jest obarczone dużym niepokojem: „kryzys ma szansę wywrócić wszystko do góry nogami, a później może w końcu będzie dobrze.” Oceny bieżącej sytuacji na rynku budowlanym różnią się choćby z punktu widzenia realizacji inwestycji publicznych i prywatnych. Liderzy branży budowlanej najwyższe noty dla kondycji rynku wystawiają budownictwu infrastrukturalnemu, mieszkaniowemu oraz przemysłowemu.